Achileas House - Hanioti, Kassandra

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Ханиоти

Ahileas cе наоѓа во центарот на Ханиоти, во пешачката зона, оддалечена од плажата околу 150 m. Студијата имаат кујна и пространи тераси со гарнитури за седење. Во близината се наоѓа јавен паркинг.

ГАЛЕРИЈА

" width="600" height="400" frameborder="0" style="border:0" allowfullscreen>

Напомени

-Услови за деца во студио/ апартман две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет.
климата е вклучена во цената.
Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБИОТ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ РАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.

Таксата за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Барање за резервација

Слични понуди

Hotel Asena *** – Kusadasi

SUNSHINE – Sarti, Sithonia

CLUB SARDINIA Hotel **** – Bodrum

Hotel Roalb 4*– Rhadime, Valona

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel