Simantro Resort *****- Akti Sani, Kassandra

ЛЕТО 2024

УСЛУГА

BB / HB

Oдалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Early Booking 15% – 20% for reservations made from 01/03/2024-31/03/2024 for stays 30/04/2024-19/10/2024

Extra discount -15% for reservations made from 21/03/2024-31/03/2024 for stays 30/04/2024-12/07/2024
Extra discount -5% for reservations made from 21/03/2024-31/03/2024 for stays 13/07/2024-24/08/2024
Extra discount -10% for reservations made from 21/03/2024-31/03/2024 for stays 25/08/2024-19/10/2024
Free upgrade to HB (07/05-30/06) for reservations made from 21/03/2024-31/03/2024 for stays 07/05/2024-30/06/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Хотелот е опкружен со борова шума и излегува на сопствена плажа. Од содржините тука се тениските терени, детско игралиште, ресторан, таверна, бар на плажа и снек бар, 2 отворени и еден затворен базен, бесплатен паркинг и бежичен интернет /бесплатно 1 час дневно/, бесплатни лежалки на плажа. Убавата градина му дава посебен шарм. Секоја соба има сеф со доплата, централна клима во јули и август, купатило со фен, сателитска ТВ. Тимот на аниматори е за сите возрасти.  

*Прилагоден за лица со пречки во движење

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

070 399 359

070 279 395

раб. време од понеделник – петок

10:00 – 18:00 

ПОГЛЕДАЈ ГИ СЛИКИТЕ

курс 1 еур = 62 денари

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

Можеби ќе Ви се допадне

ZORBAS 2– Nea Flogita, Solunska regija

MATINA – Leptokarija, Pieria

NATASA – Stavros, Strimonikos

Hotel SAMOKOV **** – Borovets

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel