Zili House - Asprovalta, Strimonikos

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

0 метри

Грција

Залив Стримоникос>Аспровалта

LAST MINUTE – 30% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 20.09-30.09.2023 – 1/5 ДУПЛЕКС АПАРТМАН 

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Куќата се наоѓа на првата линија  до морето. Сместена е во мирниот дел на Аспровалта, на околу 600 м оддалеченост од пешачката зона. Поседува пространи и комплетно опремени дуплекси и затоа ја препорачуваме на поголеми семејства. Идеална за оние кои сакаат мирен амбиент и директен поглед кон морето.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Напомени 

Цената вклучува користење на интернет, пешкири и климата.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да престојува без сопствен кревет

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

Можеби ќе Ви се допадне

NATASA – Hanioti, Kassandra

KYMA BEACH – Nei Pori, Pieria

KOZI – Nea Flogita, Solunska regija

OLGA House & Bungalows – Toroni, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel