Grand Yazici Club Marmaris Palace ***** - Marmaris, Turcija

ЛЕТО 2021

Услуга

All

Оддалеченост од плажа

0 m

Турција

Мармарис

За повеќе информации за хотелот кликни на линкот

GRAND YAZICI CLUB MARMARIS PALACE

ГАЛЕРИЈА

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 25 дена пред поаѓање.

*Туристичка такса се плаќа на лице место и изнесува околу 1% од резервацијата.

*Такса за партнерската услуга чини 1 еур по лице на ден и се плаќа со резервација.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

KAIRABA BODRUM IMPERIAL Hotel ***** – Bodrum

Grecotel ILIA PALMS 4* – Kyllini, Peloponez

ESPERIDES BEACH Hotel **** – Achladies, Skiathos

GREGORY – Potos, Thassos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel