Niki House - Stavros, Strimonikos

ЛЕТО 2022

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

70 метри

Грција

Залив Стримоникос>Ставрос

25% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СМЕНИТЕ ОД 23.05-02.06.2022 / 02.06-12.06.2022

15% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ЗА СИТЕ ОСТАНАТИ ТЕРМИНИ

Куќата се наоѓа на околу 70 m oд плажа и околу 400 m oд центарот. Супермаркетот е на околу 250 m, a прв ресторан на 200 m. Сместена во новиот, мирен дел на Ставрос, во близина на уредена плажа каде се и неколку beach-барови. Ја краси убаво уреден двор опкружен со зеленило, цвеќе, заедничка гарнитура за седење. Паркирање е можно пред куќата, на непрометна улица.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

 – 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Клима 5 еур на ден, WI-FI и пешкири бесплатно.

Tакса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.    

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

YASMIN BODRUM Resort ***** – Bodrum

VILA ZEFYROS – Sivota, Jonski Breg

ST SPAS BALNEO Hotel ***** – Velingrad

POSSIDI HOLIDAYS Hotel ***** – Possidi, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel