Etno Hotel Rtanj Balasevic *** - Rtanj

ЗИМА 2020 / 2021

Услуга

НВ

Оддалеченост

Srbija

Mirovo>Rtanj

Во склоп на комплексот Етно Хотел Ртањ Балашевиќ, во понуда е сместувањето во хотелската зграда, десет бунгалови и два депанданси со апартмани. Собите се со два единечни легла или француски кревет со купатило, ТВ, интернет и телефон. Од останатите содржини во понуда се: ресторан, 2 тениски терени, базен со покретен покрив и хидро масажен систем.

Пакет цена за 7 полупансиони по лице – 205 евра

3. лице доплаќа 155 еур

Дете до неполни 5 год. со 2 возрасни (на заеднички кревет) бесплатно

Дете од 5-7 год со 2 возрасни (на заеднички кревет) 50% попуст

Боравишна такса 1 еур по лице на ден (деца до 7 год. не плаќаат)

 

 

ГАЛЕРИЈА

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

Полупансион: појадок и вечера, користење на спа центарот, интернет, паркинг

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

туристичка такса 

хотелско осигурување 

За валидна резервација потребна е уплата на целата сума со резервација, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Palmariva Beach Hotel **** – Eretria, Evia

Hotel Agios Nikitas *** – Agios Nikitas, Lefkada

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel