Hotel Sport **** - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

HB

Локација

300 m од гондолата

Bugarija

Bansko

Хотелот е сместен недалеку од жичарата, ски ин-ски аут хотел и е на пешачка оддалеченост од центарот на Банско.

Содржините на објектот: ски остава, градина со тераса, паркинг со доплата, внатрешен базен, џакузи, парна бања, сауна, ресторан, бар, бежичен интернет, банкомат и менувачница, климатизиран, сеф, дуќани, лифт.

Собите: кабловска ТВ, телефон, бежичен интернет, фен, туш или када, мини бар, балкон

 

Пријавување по 14:00 ч, а одјавување до 12:00 ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1 ноќевање на база полупансион, користење на внатрешен базен, сауна, солена сауна, парна бања, римска бања, џакузи, ски остава за сопствена опрема, интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

OLGA – Parga, Jonski Breg

Hotel REGNUM ***** – Bansko

COSTA VERDE **** – Cefalu, Sicilija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel