Apart-hotel Lucky ***** - Bansko

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга

BB
доплата за НВ

Локација

1600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Содржини: спа центар /ледена соба, парна бања, релакс зона, џакузи, контрастен туш, теретана, затворен био базен со темп. 33°С, детски базен, базен со солта од Мртво море, солена пештера со хималајска сол/, два ресторани, игралиште и клуб за деца со бесплатна услуга на чување на децата во зимскиот период, трансфер до гондолата, паркинг, лифт, ски остава

Соби: бежичен интернет, чајна кујна, бањарки за возрасни деца, папучи, мини-бар, сеф, телефон, клима, фен, фрижидер, микровална, ТВ со сателитски и кабловски програми, ел. бокал, садови, тостер, кафемат, детско високо столче

*дозволен престој за домашни миленици на барање /со доплата/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1  ноќевање по лице на база ноќевање со појадок, користење БИО внатрешен базен, солен базен, солена соба, релакс зона, ледена соба, сауна, парна бања, џакузи, беби ситер за деца од 3 до 6 год. од 08 до 22 часот, ски остава за сопствена опрема, Wi-Fi,  Shuttle bus до гондолата (сатница на рецепција), туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

THEA – Kalithea, Kassandra

GRAND ROYALE Apartment Complex & Spa – Bansko

ASTERIA BODRUM RESORT ***** – Bodrum

HARIKLIA – Stavros, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel