Hotel Festa Chamkoria **** - Borovets

Услуга

BB
Доплата за HВ

Локација

1,6 km од гондолата

Bugarija

Borovec

Hotel Festa Chamkoria, опкружен со стари борови дрвја, на 1600 м од жичарата. Хотелски содржини се: затворен базен, фитнес центар и сауна, ресторан, ноќен и лоби бар, бесплатен бежичен интернет, бесплатен паркинг.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање со појадок по лице, бесплатно користење на сауна, парна бања, релакс соба, внатрешен базен, теретана, трансфер до ски лифтот /распоред на рецепција/, интернет, паркинг, туристичка такса

 

За валидна резервација е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 15 дена пред поаѓање, за Нова година 25 дена пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

GALINI Superior – Polihrono, Kassandra

SIVOTA Hotel **** – Sivota, Ionian Coast

HAUS am ROEMERBAD *** – Bad Kleinkirchheim

DION PALACE RESORT & SPA ***** – Litochoro, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel