Hotel Festa Chamkoria **** - Borovets

ЗИМА 2019 / 2020 БОРОВЕЦ

Услуга

Локација

1,6 km од гондолата

Bugarija

Borovec

Hotel Festa Chamkoria, опкружен со стари борови дрвја, на 1600 м од жичарата. Хотелски содржини се: затворен базен, фитнес центар и сауна, ресторан, ноќен и лоби бар, бесплатен бежичен интернет, бесплатен паркинг.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање по лице на база полупансион, бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс соба, фитнес, трансфер до жичарата /распоред на рецепција/, интернет, паркинг, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel