ТРАКИЈА И КАВАЛА

ЛЕТО 2024

TOSCA BEACH Hotel **** – Kavala, Tracia

Хотелот се наоѓа на 6 км од Кавала и е од бунгаловски тип (вкупно 18), централната зграда со ресторанот и рецепцијата. Сместен во пријатно опкружување, во борова шума, на приватна песочна плажа, со ...

10% -25%

*30.04.24

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

GRECOTEL GRAND EGNATIA Hotel **** – Alexandroupolis, Tracia

Grecotel Egnatia Grand Hotel 4* е во непосредна близина на центарот на Александрополис (500 m), 300 km од Солун, 138 km од Кавала. Сместен е на самиот морски брег, со песочно - камчеста плажа, ...

ISMAROS Hotel **** – Maronia Village, Komotini

Сместен блиску до селото Марони и градот Комотини Hotel Ismaros има поглед кон планината Исмарос и морето. Содржините: главен ресторан, 2 откриени базена, паркинг, бесплатен бежичен интернет, ...

Hotel LUCY ***** – Kavala, Tracia

Hotel Lucy е хотел со 5* и е сместен на самиот морски брег. Од едната страна, на 2 км оддалеченост е преубавиот град Кавала, а од другата брегот Kalamitsi. Реновиран е 2009 година. Нуди вкупно 148 соби:...

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel