Hotel Simeon *** - Metamorfosis, Sithonia

ЛЕТО 2020

УСЛУГА

НB / All

Оддалеченост од плажа

60 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Метаморфози

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАНИ 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2020

Hotel Simeon – Сместен недалеку од паркот и плажата. Реновиран 2008 год., а 2016 нов ресторан, бар, игралиште, нов базен со џакузи и детски базен. Вкупно 90 соби. Содржини: 2 базени со детски дел, бесплатен интернет, паркинг, сеф во собите *во апартманите нема!, лежалки со доплата, детско игралиште, бар, ресторан. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, кујна во апартманите, сателитска ТВ, телефон.

*Дозволен престој за домашни миленици до 3 кг /на барање/

*Погодности за лица со попречена мобилност

 

ПРЕВЗЕМИ ЦЕНОВНИК SIMEON 30.04

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

СЛИКИ И УСЛОВИ

2020
7 days and less prior arrival 50%
Non show and Early departure for all seasons: Charge: 100%
option for cancellation 7 days – 1 day prior arrival 24 hours
+ реални административни и банкарски трошоци

 

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 25% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа: 25% до 31.05.2020 /односно последен работен ден/ а 50% најдоцна 25 дена пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Olga Dedijer ** – Kopaonik

Hotel Bozur *** – Negorski Banji

Sithonia Porto Carras Grand Resort ***** – Porto Carras

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel