Apart-hotel Royal Park & Spa **** - Bansko

ЗИМА 2019 / 2020 БАНСКО

Услуга

ВВ / НВ + / All

Локација

1 km од гондолата

Bugarija

Bansko

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019

*НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 27.12 – 02.01.

АКЦИЈА 7=6, 14=12 ГРАТИС НОЌ НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 27.12.2019-02.01.2020

*ДОЗВОЛЕНА КОМБИНАЦИЈА НА ПОПУСТИТЕ

Хотелот Royal Park & Spa е составен од главна хотелска зграда и апартманскиот комплекс.

Содржините на објектот:

 • лифт
 • ски остава
 • паркинг
 • 24 ч рецепција
 • базен, теретана, сауна
 • бар
 • ресторан
 • бежичен интернет

Собите и апартманите:

 • балкон
 • ТВ
 • фен
 • телефон
 • бежичен интернет
 • чајна кујна
 • микровална
 • пешкири
 • фрижидер
 • ел. бокал

Пријавување по 14:00 ч, а одјавување до 11:00 ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 

1 ноќевање по лице за одбраната услуга, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, теретана, релакс зона, трансфер до гондолата, паркинг, бежичен интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Побарај понуда

Слични понуди

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel