ВЕЛИГДЕН

ПАТУВАЊАТА СЕ СРЕЌА

IVAN RILSKI Apartments & Spa Hotel **** – Bansko

Хотелот е сместен на само 1000 м од ски лифтот. Комплексот се состои од хотелската главна зграда и 4 апартмански згради, SPA центар со најголем внатрешен базен во градот. 

ВЕЛИГДЕН

*28.02.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

RIVERSIDE Hotel & Spa **** – Bansko

Хотелот е на 1,6 км оддалечен од гондолата. Го одликува уникатен архитектонски стил, близината на стариот центар на Банско, близината на рестораните, баровите и маркетите. Содржините ...

ВЕЛИГДЕН 2023

*28.02.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel CASA KARINA ****– Bansko

Casa Karina е сместена во подножјето на Пирин планина, на само 100 м од гондолата. Располага со кафе бар, ресторан, базен, сауна, парна бања. Бањарките се наплаќаат. За децата ...

ВЕЛИГДЕН

*28.02.23

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel