V&N House - Limenas, Tasos

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

300 метри

Грција

Острови>Тасос

20% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 12.07-22.07.2023

16.08.-24.08.2023 – 1/4 APARTMAN PM – 580 EUR
24.08.-31.08.2023 – 1/4 APARTMAN PM – 470 EUR

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

V&N Studios – Куќата се наоѓа во главниот град на островот, Лименас, во пристаништето и на прва линија од морето. Располага со двокреветни студија и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици, лоцирани на приземје, или на прв кат се опремени со чајна кујна (решо со две грејни плочи, фрижидер), купатило, пешкири, ТВ, клима уред (со доплата од 5 € на ден, на лице место) и тераса. Достапен е и бежичен интернет, за чија брзина не можеме да гарантираме. Куќата нема сопствен паркинг, но истиот е достапен во пристаништето и не се доплаќа. Најблизок бар на плажа е на околу 300m оддалеченост, каде се лежалките и чадорите бесплатни со наручен пијалок.

СЛИКИ И УСЛОВИ

плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА БЕЗ ПОПУСТ Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 40% ОД ВКУПНАТА СУМА, ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА МЕСЕЦ ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

Можеби ќе Ви се допадне

SUZANA – Potos, Tasos

ALEXANDER THE GREAT Hotel **** – Kriopigi, Kassandra

PORTO FINO – Nikiana, Lefkada

PLATON BEACH Hotel ** – Olympic Beach

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel