Hotel Dafovska *** - Pamporovo

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

Локација

600 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

Hotel Dafovska e сместен во центарот на Пампорово. Сопственичката на хотелот е олимписка шампионка во  биатлон во Нагано ’98 Екатерина Дафовска. 

Хотелските содржини се: ресторан, бар, бежичен интернет, ски остава, сауна, парна бања, џакузи, лифт.

Соби: балкон, фен, ТВ, телефон, пегла, бежичен интернет. Помошен кревет на расклопување /софа, фотеља/

*Хотелот е прилагоден за лица со пречки во движење

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, бесплатен трансфер до ски центар 2, бежичен интернет

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Слични понуди

ASTIR NOTOS Hotel **** – Potos, Tasos

NAFSIKA – Parga, Jonski Breg

DIOSKURI – Neos Marmaras, Sithonia

IONIAN VIEW – Vrahos, Ionian coast

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel