КУШАДАСИ

ЛЕТО 2020

Hotel Golden Gate ***+ – Kusadasi

Хотел Golden Gate ***+ се наоѓа на околу 300 м оддалеченост од Ladies Beach и околу 2 км. оддалеченост од центарот на Кушадаси.

од 289

ЕУР/ 10 ноќи со превоз

Повеќе

Hotel Dabaklar **** – Kusadasi

Хотел Dabaklar е лоциран во центарот на градот, а оддалечен oколу 250 м од градската плажа.

од 299

ЕУР/ 10 ноќи со превоз

Повеќе

Hotel Asena *** – Kusadasi

ЛЕТО 2020 /

28% попуст

Повеќе

Hotel Ozka ** – Kusadasi

Хотел Ozka ** е лоциран на околу 500 м од центарот на градот и на околу 500 м oд градската плажа.

од 134

ЕУР/ 10 ноќи со превоз

Повеќе

Pigale Famly Club *** – Kusadasi

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

Повеќе

Hotel Aqua Fantasy ***** – Kusadasi

Се наоѓа на на плажа и на 9 км од центарот на Кушадаси, Има внатрешен базен  и надворешни базени со аква парк.

од 67

ЕУР

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel