ТРИПИТИ

ЛЕТО 2019

Trypiti Studios – Trypiti, Athos

Вила Трипити се наоѓа во мирниот дел на полуостровот Атос во непосредна близина на хотелот "Alexandros Palace 5*". Доколку сакате да сте изолирани додека сте на одмор, далеку од гужва и бучава, тогаш е вила ...

ЛЕТО 2020 /

20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel