ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА

ЕСЕН 2022

СИЦИЛИЈА – 24.09, 01.10,08.10 i 22.10

Цената вклучува: авио билет Софија-Катанија, аеродромски такси, чекиран и рачен багаж, 7 полупансиони во хотели 3/4*, сите разгледи, трансфери на Сицилија според програмата...

ПРОМО ЦЕНА 755 еур

*4 есенски термини

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

МАЛТА 08-12. октомври 2022

Краток незаборавен одмор од 5 дена на најнеобичниот остров на Медитеранот

Промотивна цена

357 еур / Пакет 4 ноќи

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ЈОРДАН 22 – 29. октомври 2022

Акаба – Вади Рум – Петра – Мадаба – Небо – Мртво море – Аман – Џераш – Аџлун

ЈОРДАН

Пакет 7 ноќи - 995 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ДИДИМ-МИЛЕТ-ФЕТИЈЕ-КАЈАКОЈ-ОЛУДЕНИЗ-САРИМСАКЛИ

Не, тоа не се Хаваите или некоја слична дестинација на која би се сетиле кога ќе ја видите нереално тиркизната боја на морето... Ве водиме во градот со многу сонце и неверојатно богатсво на споменици на културата...

11. октомври

*369 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel