ВЕЛИГДЕН

ПАТУВАЊАТА СЕ СРЕЌА

Hotel Alkyonis **+ – Nea Kallikratia

Мал, економичен хотел, карактеристичен по своето гостопримство. *Доколку се решите за услуга полупансион, вечерата е хотелот Secret Paradise 4*.  Хотелот содржи: надворешен базен, бесплатен бежичен интернет во целиот хотел, ...

НОВА ГОДИНА / ВЕЛИГДЕН 2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Riverside Hotel & Spa **** – Bansko

Хотелот е на 1,6 км оддалечен од гондолата. Го одликува уникатен архитектонски стил, близината на стариот центар на Банско, близината на рестораните, баровите и маркетите.

ЗИМА 2019 /

10% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel Secret Paradise **** – Nea Kallikratia

Hotel Secret Paradise 4* е прилично популарен хотел во нашата земја. Го работиме со години наназад. Отворен преку целата година, сместен во живописното гратче Неа Каликратија, на само 30 км оддалеченост...

НОВА ГОДИНА / ВЕЛИГДЕН 2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

ФЕТИЈЕ – 25 април

Не, тоа не се Хаваите или некоја слична дестинација на која би се сетиле кога ќе ја видите нереално тиркизната боја на морето... Ве водиме во градот со многу сонце и неверојатно богатсво на споменици на културата...

259 ЕУР

автобус / 5НВ+1 ручек на брод

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

СИЦИЛИЈА /годишна програма/

Цената вклучува: авио билет Софија-Катанија/Палермо, аеродромски такси, чекиран и рачен багаж, 7 полупансиони во хотели 3/4*, сите разгледи, трансфери на Сицилија спрема програмата, патничко здравствено осигурување и пратител на групата...

ЦЕНА 595 еур /

За резервација до 31.01.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Hotel Borovets Hills – Borovets

Хотел за сите генерации со добра услуга и квалитетни содржини

ВЕЛИГДЕН /

10% попуст / 20.03.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

St George Ski & Spa **** – Bansko

Хотелот нуди бесплатен паркинг, превоз до жичарата во зимскиот период, голем Спа центар релакс зона, парна бања, инфрацрвена сауна, арома сауна, базен, џакузи и велнес третмани со доплата, лоби бар, ресторан, остава за ски опрема, ...

ЗИМА 2019 /

30% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Hotel Regnum ***** – Bansko

Apart-hotel Regnum Bansko е сместен во подножјето на Пирин планина, на 400 м од гондолата и 900 м од центарот на Банско.

ВЕЛИГДЕН

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Јужна Америка – Перу, Боливија, Чиле, Аргентина и Бразил

Пет држави сместени на четвртиот континент по големина, три главни града, две светски чуда, едно патување - Лима - Куско – Мачу Пикчу - Пуно – Ла Паз – Салар де Ујуни - Калама – Сантијаго де Чиле – Буенос Аирес – Игуацу водопади – Рио де Жанеиро

ВЕЛИГДЕН И ПРВИ МАЈ /

ПРОМО ЦЕНА / 2590 еур

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

КАПАДОКИЈА – 24 април

Овој мистичен крај, кој ќе ве маѓепса со својата необична убавина, со векови служел како засолниште на христијаните. Ќе ве одушеви релјефот со своите егзотични облици, додека под земјата се крие вистинско богатство од скриени цркви,...

259 ЕУР

автобус / 3НВ+1ВВ

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Astera Hotel & Spa **** – Bansko

Astera е сместена на само 200 м од гондолата. Составена е од главната зграда и анекс зграда, каде што се апартманите.

ВЕЛИГДЕН

Повеќе

SALE

Alia Palace Hotel ***** – Pefkohori

Од хотелот се протега преубав поглед на залив. Реновиран е 2014 г и нуди вкупно 118 соби. Содржи: базен, Спа центар /фитнес центар, џакузи, сауна, амам со доплата/, мини-бус превоз до плажа неколку пати во денот бесплатно....

АПРИЛ-МАЈ/

35-40% попуст до 20.02.2019

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

SALE

Француска Ривиера

Ница - Сан Пол Де Ванс - Сен Тропе - Кан - Монако - Ез со вклучени 6 излети во цената 4 дена / 3 ноќевања

Велигден /

ПРОМО ЦЕНИ до 20.12.2018

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel