ВЕЛИГДЕН

ПАТУВАЊАТА СЕ СРЕЌА

Ivan Rilski Apartments & Spa Hotel **** – Bansko

Хотелот е сместен на само 1000 м од ски лифтот. Комплексот се состои од хотелската главна зграда и 4 апартмански згради, SPA центар со најголем внатрешен базен во градот. 

МАРТ 2020 / ВЕЛИГДЕН

До 20% попуст + 7=6

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel Casa Karina ****– Bansko

Хотелот се наоѓа на 100 м од гондолата

ВЕЛИГДЕН /

Специјална понуда

Повеќе

Panorama Resort **** – Bansko

Panorama сe наоѓа во областа  Sv. Ivan Rilski во Банско, на 800 м од гондолата и 1,6 км од центарот на Банско. Од хотелот се протега преубав поглед на планината Пирин и ски центарот Банско. Хотелот нуди теретана,...

ЗИМА 2020 / ВЕЛИГДЕН /

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Royal Bansko Aparthotel *** – Bansko

Royal Hotel е на 750 m оддалеченост од ски лифтот. Нуди внатрешен базен, сауна, парна бања и теретана, бесплатен бежичен интернет, ресторан, лоби бар, паркинг и ски остава. Нуди и бесплатен пинг понг и...

ВЕЛИГДЕН /

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Hotel Regnum ***** – Bansko

Apart-hotel Regnum Bansko е сместен во подножјето на Пирин планина, на 400 м од гондолата и 900 м од центарот на Банско.

ЗИМА 2020 / ВЕЛИГДЕН /

Специјална понуда

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aparthotel Murite **** – Bansko, Razlog

Хотелскиот комплекс и спа центар Murite Club е сместен во долината Разлог. Комплексот се состои од 4 згради

ВЕЛИГДЕН /

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Astera Hotel & Spa **** – Bansko

Astera е сместена на само 200 м од гондолата. Составена е од главната зграда и анекс зграда, каде што се апартманите.

ЗИМА 2020 / ВЕЛИГДЕН

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel