Hotel Zara **** - Bansko

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

BB / HB

Локација

900 m од гондолата

Bugarija

Bansko

Hotel Zara се наоѓа на 900 м од жичарата и 800 м од центарот.

Содржините на објектот: ски остава, паркинг со доплата, надворешен базен /сезонски/, внатрешен базен, џакузи, релакс соба, парна бања, сауна, теретана, ресторан, бар, бежичен интернет, опремена градина со скара, детско игралиште и клуб, сеф со доплата, аниматори, пинг-понг, лифт

Собите: кабловска ТВ, телефон, бежичен интернет, сеф, фен, балкон, бањарка, радио, фрижидер, ел. бокал

Пријавување по 14:00 ч, а одјавување до 12:00 ч

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1 ноќевање по лице на база полупансион, користење на внатрешен базен со делот за деца, сауна, парна бања, џакузи, релакс соба, детско катче, ски остава за сопствена опрема, трансфер до жичарата /распоред на рецепција/, бежичен интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 30 денa пред поаѓање /за престој за Нова година 40 дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Можеби ќе Ви се допадне

SARTI BLUE – Sarti, Sithonia

TASOS – Nei Pori, Pieria

Labranda Kiotari Bay 4* Rhodes

PALM BEACH – Polihrono, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel