Hotel Trinity Residence **** - Bansko

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга

BB / HB

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Trinity Residence Bansko се наоѓа на 10 мин од ски лифтот, главната трговска улица е на само 50 м од хотелот

Хотелски содржини: ски остава, базен, детски базен, релакс соба, парна бања, џакузи, сауна, билијар, бар, ресторан, бежичен интернет, паркинг, лифт

Собите содржат: бесплатен бежичен интернет, кабловска ТВ, туш или када, мини бар

Пријавување е по 14:00ч, а одјавување до 12:00ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува /хотел/:1 ноќевање за одбраната услуга, бесплатно користење на спа центарот /базен, детски базен, сауна, парна бања, џакузи, тепидариум/, паркинг, интернет, ски остава, трансфер до гондолата /распоред на рецепција/, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 10 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

SANTA ANA – Nea Skioni, Kassandra

TASOS 1 – Stavros, Strimonikos

MARIA – Stavros, Strimonikos

MELINA – Polihrono, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel