MPM Merryan Hotel *** - Pamporovo

ЗИМА 2021 / 2022

Услуга

Локација

700 м од гондолата

Бугарија

Пампорово

15% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.10.2021

АКЦИЈА 7=6, 10=9, 11=10, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 24.12.2021, ОД 12.01-17.01.2022 И ОД 10.03.2022 ДО КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

ДОЗВОЛЕНА Е КОМБИНАЦИЈА НА ПОПУСТИТЕ

MPM Merryan Hotel е позициониран централно во ски центарот Пампорово. Опкружен со шума, сите соби со поглед на планина. Хотелот нуди: ресторан, бар, бесплатен бежичен интернет кај рецепција и во лобито, релакс зона /сауна, парна бања, џакузи/, ТВ сала, трансфер до терените /со доплата/, сеф со доплата. 

Собите: делот за седење, телевизор, фен, минибар, телефон, балкон, кабловска ТВ

Хотелот нема лифт, па до горните катови се достапни само скали.

Хотелот нема паркинг.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, користење на сауна, парна бања, џакузи, теретана, бежичен интернет на рецепција и во лобито, ски остава за сопствена опрема, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

POSSIDI HOLIDAYS Hotel ***** – Possidi, Kassandra

Sheraton Miramar Resort El Gouna ***** – Hurgada

ATRIUM – Leptokarija, Pieria

ANASTASIA MARIA – Polihrono, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel