Hotel Bistra - Mavrovo

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

200м од жичарата

Македонија

Маврово

Хотелот Бистра е сместен во подножјето на планината Бистра, близу до Мавровското езеро и три жичари, кои водат до скијачките терени. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година. Хотелот поседува 118 кревети во удобно уредени соби, некои со џакузи кади и тушеви, телефон и ТВ. Ресторанот нуди богат избор на специјалитети од морска храна и традиционални јадења. Хотелот поседува и бар, спа центар со внатрешен базен, џакузи и сауна, теретана.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

Ноќевање со појадок, интернет конекција, паркинг, користење на спа центар со внатрешен базен, сет за кафе/чај, детско игралиште, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

SOTIRIA – Nei Pori, Pieria

KONSTANTINA – ALEXANDROS – Parga, Jonski Breg

CIPOS – Stavros, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel