Hotel Iglika Palace **** - Borovets

ЗИМА 2023 / 2024

Услуга

Локација

100 м од гондолата

Bugarija

Borovec

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 06.01-09.02.2024

Hotel Iglika Palace е сместен во центарот на Боровец, на само 100 м од ски лифтот. Хотелот нуди бесплатен бежичен интернет во лобито, затворен базен со спа центар (сауна, парна бања), ресторан, лоби и коктел бар, бесплатен паркинг. Сите соби се со балкон и ТВ.  

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

1 ноќевање по лице на база полупансион, бесплатно користење на внатрешен базен, помеѓу 16 – 17 ч во главниот ресторан кафе, чај и колачиња, надворешен паркинг /без надзор/, бесплатен бежичен интернет во лобито

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 денa пред поаѓање. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Ozka ** – Kusadasi

KALIOPI – Leptokarija, Pieria

THEA – Kalithea, Kassandra

HOTEL GRAND TEMIZEL ***** – Sarimsakli

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel