Hotel Iceberg *** - Bansko

ЗИМА 2022 / 2023

Услуга

BB

Локација

900 m од гондолата

Bugarija

Bansko

Hotel Iceberg Bansko се наоѓа на само 8 min одење од гондолата. Хотелот нуди бесплатен трансфер, Spa центар со затворен базен, џакузи, амам, масажи, сауна, теретана, парна бања/, ресторан, ски остава, паркинг, пинг понг, билијар, бар, бежичен интернет во целиот објект, сеф со доплата, лифт. Собите се со балкон, кабловска ТВ, фрижидер, телефон, фен.

 

Пријавување е по 14:00 часот, а одјавување од 07:30 – 12:00 часот

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува: 1 ноќевање со појадок по лице/соба/, користење на внатрешен базен, џакузи, теретана, парна бања, ски остава, игрална за деца, shuttle bus до гондолата (сатница на рецепција), бежичен интернет во лоби, кабловски интернет, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Можеби ќе Ви се допадне

OLYMPUS – Leptokarija, Pieria

Grand Palladium Sicillia Resort 5* – Campofelice…, Sicilija

BILLYS – Jerisos, Atos

LEDA VILLAGE Resort 4* – Chorto, Pilion

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel