Grand Hotel Bansko **** - Bansko

ЗИМА 2023 / 2024

Услуга

HB

Локација

2,1 km од гондолата

Bugarija

Bansko

Grand Hotel Bansko е хотелски комплекс со 4*, лоциран на влезот во Банско, на само стотина метри од центарот и на 5 мин возење до ски лифтот. Хотелот има обезбедено бесплатен трансфер за своите гости. Хотелот има: казино, лоби бар, спа центар со 4 типа на сауни, соби за масажа, џакузи, парна бања, амам, внатрешни и надворешни базени за возрасни и деца, ресторан, паркинг, интернет, детска игрална, теретана. Собите се опремени со: кабловска ТВ, мини бар, климатизер, сеф, фен, ел. бокал, телефон, балкон со доплата. Апартманите имаат и трпезариска маса и мини кујна.

ПОБАРАЈТЕ ПОНУДА ДИРЕКТНО ВО АГЕНЦИЈА

+389 70 399359

+389 70 279395

+389 2 3051905

artoftravel,mk@gmail.com

Раб. време од 10:00 – 18:00 ч

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, бесплатно користење на финска сауна, солена сауна, арома сауна, парна бања, амам, џакузи, релакс соба, внатрешен базен, детски базен, теретана, ски остава за сопствена опрема, трансфер до гондолата /распоред на рецепција/

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Можеби ќе Ви се допадне

AZUL ECO Hotel **** – Skaleta, Krit

FOTINI – Nei Pori, Pieria

VILA ZEFYROS – Sivota, Jonski Breg

LEMONIA – Polihrono, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel