Premier Luxury Mountain Resort ***** - Bansko

ЗИМА 2020 / 21

Услуга

ВВ/HB

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

Premier Luxury Mountain Resort е хотел со 5* од ланецот на  Small Luxury Hotels of the World. Оддалечен е околу 600 м од гондолата до каде нуди трансфер за своите гости. Нуди 2 ресторани, бар, СПА центар со внатрешен базен, детски клуб, ски остава, интернет, бесплатен паркинг, надворешен базен (сезонски). Собите се со опремени балкони, бањарки, папучи, фен, ТВ, клима уред, интернет, ел. бокал за кафе/чај.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање со појадок, интернет, користење на СПА центар, трансфер до гондолата

 

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 50% ОД ВКУПНАТА СУМА. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА СПОРЕД УСЛОВИТЕ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА, ЗА РЕЗЕРВАЦИИ БЕЗ ПОПУСТ НАЈДОЦНА 21 ДЕН ПРЕД ПОАЃАЊЕ. ПЛАЌАЊЕТО Е ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

DIMITRIS – Nei Pori, Pieria

ASTIR PALACE **** – Laganas, Zakintos

AMALIA ex DORA GARDEN – Sarti, Sithonia

KIAPEKU – Edipsos, Evia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel