Premier Luxury Mountain Resort ***** - Bansko

ЗИМА 2020 / 21

Услуга

ВВ/HB

Локација

600 м од гондолата

Bugarija

Bansko

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 /НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 04.12-18.12.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2020 /НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 04.12-18.12.2020

*ПОПУСТИТЕ НЕ ВАЖАТ ЗА ДОПЛАТИТЕ

7=6 ГРАТИС НОЌ /НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 19.12.2020 – 03.01.2021 И ЗА ДОПЛАТИТЕ

ДОЗВОЛЕНА КОМБИНАЦИЈА

Premier Luxury Mountain Resort е хотел со 5* од ланецот на  Small Luxury Hotels of the World. Оддалечен е околу 600 м од гондолата до каде нуди трансфер за своите гости. Нуди 2 ресторани, бар, СПА центар со внатрешен базен, детски клуб, ски остава, интернет, бесплатен паркинг, надворешен базен (сезонски). Собите се со опремени балкони, бањарки, папучи, фен, ТВ, клима уред, интернет, ел. бокал за кафе/чај.

ЦЕНОВНИК ЗИМА 2020/21

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање со појадок, интернет, користење на СПА центар, трансфер до гондолата

 

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 50% ОД ВКУПНАТА СУМА. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА СПОРЕД УСЛОВИТЕ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА, ЗА РЕЗЕРВАЦИИ БЕЗ ПОПУСТ НАЈДОЦНА 21 ДЕН ПРЕД ПОАЃАЊЕ. ПЛАЌАЊЕТО Е ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН.

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel