Hotel Lesse **** - Hanioti

ЛЕТО 2019

Услуга

НВ/FB

Оддалеченост од плажа

80-150 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.03.2019 А ЗА ПРЕСТОЈ ОД 12.05-09.06.2019/ВАЖИ ЗА DOUBLE STANDARD

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.03.2019 А ЗА ПРЕСТОЈ ОД 29.06-01.10.2019/ВАЖИ ЗА DOUBLE STANDARD

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 20.03.2019 А ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.06-22.09.2019/ВАЖИ ЗА FAMILY ROOM

Lesse Hotel 4 * се наоѓа во Ханиоти, на 80 м оддалеченост од плажа. Го чинат 3 згради и вкупно 88 сместувачки единици. Од содржините во понуда се: рецепција, лоби, бежичен интернет на јавните површини, три базени, ресторан, бар покрај базенот, џакузи, сауна и амам со доплата, како и билијар и пинг понг. Собите се чистат секојдневно, освен во недела, а постелнината и пешкирите се менуваат на 3 дена. Климата е централна /во јули-август/. Собите се опремени со мини фрижидер, сателитска ТВ, фен, балкон, мини кујна, прибор за чај/кафе, тостер. Мини бар, телефон, послуга во соба и сеф се со доплата. Помошен кревет е стандарден или фотеља на расклопување.

ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2019

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!

*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

За резервација е потребна уплата од 50% а останатиот дел се доплаќа 25 дена пред пристигнување.

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

EVA – Stavros, Strimonikos

Le Mirage Hotel ** – Benitses, Corfu

Livadi Nafsika Hotel *** – Dassia, Corfu

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel