ХРВАТСКА - ЈАДРАН - ХОТЕЛИ

ЛЕТО 2023

PINE BEACH Adriatic Eco Resort 3* – Pakoštane, Hrvatska

Доколку Ви е потребен одмор буквално без модерна технологија, а сепак исполнет со многу активности, доколку сакате да дишете со полни плуќа мирисот на борова шума измешана со морската сол, тогаш Pine Beach Pakoštane може да е одличен избор за незаборавен одмор!

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel