ХОТЕЛИ АТОС

ЛЕТО 2021

Alexandros Palace Hotel ***** – Ouranoupoli

Alexandros Palace Hotel & Suites 5* - е сместен во пријатно опкружување, на полуостров Атос, во областа Трипити, на 2 km oд Неа Рода и 5 km oд Уранополи. Комплексот се состои од 7 двокатни и 2 трокатни згради, ...

ЛЕТО 2020 /

20% ПОПУСТ

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Aristoteles Holiday Resort & Spa **** – Ouranoupoli, Athos

Хотелскиот комплекс го чинат зградите распоредени во облик на амфитеатар. Комплетно е реновиран за сезоната лето 2018. Тобоганите нема да бидат во функција ова лето. Вкупно 280 соби.

ЛЕТО 2021 /

До 35% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Akti Ouranoupoli Hotel **** – Ouranoupoli

Хотелот претставува идеален избор за љубителите на мирен одмор. Го чинат централната зграда и трокатни згради блиску до нејзе. Собите се пространи, со балкони, вкупно 80. Особена карактеристика на овој хотел е добрата услуга ...

ЛЕТО 2021 /

До 20% попуст

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel