Aristoteles Holiday Resort & Spa **** - Ouranoupoli, Athos

ЛЕТО 2021

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

200 метри

Грција

Халкидики>Атос>Хотели

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 20-35% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021

Хотелскиот комплекс го чинат зградите распоредени во облик на амфитеатар. Комплетно е реновиран за сезоната лето 2018. Тобоганите нема да бидат во функција ова лето. Вкупно 280 соби.

Содржи:

 • базен со делот за деца
 • бесплатен бежичен интернет на јавните површини
 • паркинг
 • мини-маркет
 • 7 конференциски сали
 • сеф со доплата
 • Спа центар /сауна, базен, џакузи, амам, козметички салон, масажи/
 • лежалки бесплатно, пешкири со депозит и доплата
 • детски клуб и игралиште
 • 2 бара
 • 2 ресторани
 • коѓарка, одбојка, одбојка на плажа, пин-понг, тенис, билијар
 • анимација

Соби:

 • балкон
 • фен на барање
 • фрижидер
 • клима
 • сателитска ТВ
 • телефон

 

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 10%. Останатиот дел се доплаќа мин. 21 ден пред поаѓање. Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 денари.

 

Такса за престој се плаќа на лице место според категоризација на објектот.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel Park Gardenia **** – Bansko

Poseidon 1 – Sivota, Jonski Breg

Kassandra Palace Hotel ***** – Kriopigi, Kassandra

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel