Hotel Theoxenia **** - Ouranoupoli, Athos

ЛЕТО 2023

Услуга

HB / All inclusive

Оддалеченост од плажа

10 метри

Грција

Халкидики>Атос>Хотели

Special Offer -14% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 09/08/2023-04/09/2023
Special Offer -20% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 05/09/2023-17/09/2023
Special Offer -14% for reservations made from 09/08/2023-22/08/2023 for stays 18/09/2023-31/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Hotel Theoxenia е на само 3 км од Уранополи. Само пат го дели од плажата со ситни камчиња, до која води подземен премин. Сите соби се пространи и опремени со клима уред, телефон, сателитска ТВ, фрижидер и балкон. Хотелот нуди 4 базена, од кои еден детски, мини маркет, тениско игралиште, терени за баскет и фудбал, паркинг, ресторан, 2 бара, сеф на рецепција, бежичен интернет околу рецепција, одбојка и водени спортови на плажа. 

Поради често менување на цените и попустите во хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00 ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур = 62 денари. 

Такса за престој се плаќа на лице место според категоризација на објектот.

Cancellation policy:
15-9 days before arrival 50%
8-1 days before arrival 75%
Non-show or early departure 100%

* The hotel operates on HB+
Halfboard Plus includes: Breakfast & Dinner + Soft drinks, Coffee during dinner time, water
Sunbeds & Umbrellas (beach & pool set) free of charge.

Можеби ќе Ви се допадне

MAX HOLIDAYS – Olympic Beach, Pieria

IRINI – Vrahos, Ionian coast

Hotel BELA JELA **** – Lukovska Banja

Hotel Aqua Fantasy ***** – Kusadasi

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel