Hotel Theoxenia **** - Ouranoupoli, Athos

ЛЕТО 2024

Услуга

HB / All inclusive

Оддалеченост од плажа

10 метри

Грција

Халкидики>Атос>Хотели

Special Offer -25% for reservations made from 01/05/2024-31/05/2024 for stays 01/05/2024-19/06/2024 & 11/09/2024-30/09/2024
Special Offer -15% for reservations made from 01/05/2024-31/05/2024 for stays 20/06/2024-10/09/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Hotel Theoxenia е на само 3 км од Уранополи. Само пат го дели од плажата со ситни камчиња, до која води подземен премин. Сите соби се пространи и опремени со клима уред, телефон, сателитска ТВ, фрижидер и балкон. Хотелот нуди 4 базена, од кои еден детски, мини маркет, тениско игралиште, терени за баскет и фудбал, паркинг, ресторан, 2 бара, сеф на рецепција, бежичен интернет околу рецепција, одбојка и водени спортови на плажа. 

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

 

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00 ч/

СЛИКИ И УСЛОВИ

курс 1 еур = 62 денари. 

Такса за престој се плаќа на лице место според категоризација на објектот.

Можеби ќе Ви се допадне

SITONIJA – Metamorfosi, Sithonia

ZORBAS – Nea Flogita, Solunska regija

Hotel SAMOKOV **** – Borovets

BLUE FOX – Nea Skioni, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel