Akti Ouranoupoli Hotel **** - Ouranoupoli

ЛЕТО 2022

Услуга

Услуга НВ / FB Premium

Оддалеченост од плажа

30 метри

Грција

Халкидики>Атос>Хотели

Хотелот претставува идеален избор за љубителите на мирен одмор. Го чинат централната зграда и трокатни згради блиску до нејзе. Собите се пространи, со балкони, вкупно 80. Особена карактеристика на овој хотел е добрата услуга и љубезен персонал, за што има добиено и награди и признанија.

Содржи: базен со слатка вода, детски базен и игралиште, бежичен интернет во баровите и сите соби, освен стандардните, паркинг, мини-маркет, конференциска сала, сеф, лежалки и пешкири со доплата, 2 бара, ресторан и рибна таверна, одбојка, одбојка на плажа, спортови на вода, пинг-понг, билијар, слот машини, анимација еднаш неделно

Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон

Поради честите измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: понеделник-петок /10:00-18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 денари. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 ден пред поаѓање.

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

 

Cancellation Policy
10-8 days before arrival 40% 7-5 days before arrival 60% 4-1 days before arrival 100%

Non-show or early departure 100%

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

NIKAS – Parga, Jonski Breg

DELPHI BEACH Hotel **** – Erateini, Fokida

LAGOMANDRA Hotel & Spa **** – Akti Lagomandra, Sithonia

HRISA – Pefkohori, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel