НОВА ГОДИНА

2021

Hotel Scardus **** – Popova Sapka

Хотелот Скардус нуди релаксација и удобност во сите сезони. Зимската убавина, фасцинантната природа, свежината на летото нудат прекрасен и релаксирачки одмор...

ЗИМА 2020 / 2021

НОВА ГОДИНА

Повеќе

Hotel Аrena Teteks *** – Popova Sapka

Hotel & Spa Arena се наоѓа во ски резортот Попова Шапка. Хотелот е на стотина метери оддалечен од ски патеките и е идеален за љубителите на овој спорт. Хотелот организира...

ЗИМА 2020/ 2021

НОВА ГОДИНА

Повеќе

Vila Termag – Jahorina

Vila Termag Jahorina е дел од комплексот на Termag хотелот. Со планинскиот амбиент, кој ја краси внатрешноста, сигурно е една од најубавите вили на Јахорина...

ЗИМА 2020/2021

Повеќе

Hotel Termag **** – Jahorina

Termag Hotel Jahorina е модерен хотел со 4* лоциран централно во ски центарот Јахорина, на 1550 m надморска височина, непосредно уз ски патеката и жичарата. Располага со 71 соба, 21 апартман и 1 претседателски апартман...

ЗИМА 2020/2021

Повеќе

Hotel Tonanti 5* – Vrnjacka Banja

Hotel Tonanti е еден од најлуксузните хотели оваа регија. Лоциран во строгиот центар на Врњачка Бања, во непосредна близина на паркот. Во понуда се 146 сместувачки единици...

ЕСЕН / НОВА ГОДИНА

Повеќе

Grand & Sky Hotel Tornik ***** – Zlatibor

Grand Hotel Tornik, единствен хотел со 5 * на Златибор, е прав избор за оние кои сакаат да ја доживеат ова дестинациј на потполно нов начин. Сместен на 1.010 м надморска височина, каде што се сретнуваат морските и планинските...

ЗИМА 2020 / 2021

НОВА ГОДИНА

Повеќе

Hotel Iris **** – Zlatibor

Hotel Iris е уникатен златиборски хотел, изграден во планински, модерен стил. Сместен во срцето на Златибор, покрај црквата, на само неколку чекори од езерото и Кралскиот плоштад...

2020 / 2021

НОВА ГОДИНА

Повеќе

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel