Panorama House - Hanioti, Kassandra

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

250 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Ханиоти

15% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 23.08-02.09.2023 – 1/4+1 АПАРТМАН = 676 ЕУР

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Panorama cе наоѓа на околу 250 m oд морето и на околу 150 m oд централниот плоштад. Куќата е пред неколку години реновирана и опремена со нов намештај. Има 3 етажа (високо приземје, 1. и 2. кат), мини рецепција. Во непосредна близина се 2 супермаркета “Masutis” и “Arvanitides” . Пред куќата има и јавен паркинг. Тип на сместување: 1/2 studio –  во една просторија чајна кујна и два споени единечни кревети 90x200cm / 1/2+1 studio – во една просторија чајна кујна и два споени единечни кревети 90x200cm и помошен кревет (со стандарден душек 80×185) / 1/3+1 studio – во една просторија чајна кујна и два споени единечни кревети и уште еден единечен кревет 90x200cm, како и  помошен кревет (со стандарден душек 80×185) / 1/3+1 app – во спална соба два единечни кревети 90x200cm, во дневна соба чајна кујна и кревет на развлекување (основен дел 90×190, a вториот дел на креветот 80x180cm). / 1/4+1 app –  во спална соба два единечни кревети 90x200cm, во дневна соба чајна кујна и кревет на развлекување (основен дел 90×190, a вториот дел на креветот 80x180cm) и фотеља. Сите сместувачки единици имаат: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV, пешкири, фен, гарнитура за седење на тераса, решо.

ГАЛЕРИЈА

Цените се во евра, плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Таксата за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.

Слични понуди

XPERIENCE SEA BREEZE Resort 5* – Sharm el Sheikh

MARIALENA Hotel ** – Nea Flogita, Solunski zaliv

DIONISIOU – Paralia Dionisiou, Solunska regija

LA SERRA ITALY VILLAGE BEACH Resort **** – Baia Domizia, Italija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel