Vincci EverEden Beach Resort **** - Anavyssos, Atika

ЛЕТО 2023

УСЛУГА

BB / HB

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Атика

Evereden Beach Resort Hotel 4* се наоѓа во местото Анависос на 47 km oддалеченост од Атина. Хотелот е комплетно реновиран во период на 2018 / 19 година. Нуди: бесплатен паркинг, „Room Service„ со доплата, бесплатен интернет на јавните површини, конференциска сала, два надворешни базени, од кои еден е голем а друг мал, спа центар со внатрешен базен, на песочната плажа бесплатни лежалки и чадори, детско игралиште, ресторани и барови. Вкупно во понуда се 260 сместувачки единици: Doubles Deluxe & Doubles Deluxe SV (~27 m2), Doubles Deluxe Superior & Doubles Deluxe Superior SSV (~35 m2), Suites Family (~45 m2), Suites Belvedere (~35 m2), Suites Family Private Pool (~45 m2), Suites Family Panoramic Sea View (~45 m2), Residences (~90 m2). Сите се опремени со: централна клима, сателитска ТВ, мини фрижидер, сателитска ТВ, телефон, сеф, интернет, фен, балкон. Хотелот има 5 соби за лица со пречки во движење.

 

Поради честите измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме истите да ги проверите директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

пон-пет /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација  е потребна уплата од мин 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред пристигнување.

Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа според категоризација на објектот, на лице место, на рецепција.

 

Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 100% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 75% of total amount
Cancelled 15-21 days before check-in 50% of total amount

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel FINLANDIA 4* – Pamporovo

Vila MAGNOLIA – Sivota, Jonski Breg

ALPENLANDHOF Aparthotel *** – Bad Kleinkirchheim

SUNRISE AQUA JOY Resort ***** – Hurgada

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel