Hotel Sport **** - Mavrovo

ЛЕТО 2020

Превоз

Сопствен

Локација

1,3 км од жичарата

Македонија

Маврово

Хотелот Спорт се состои од две згради со 28 делукс гостински соби, 4 апартмани, ресторан и бар. Сите соби се опремени со бања, сателитски ТВ приемник и директна телефонска линија. Хотелот Спорт нуди сместување во ски центарот Маврово, преку целата година. Ресторанот нуди голем избор од морски специјалитети, голем избор од интернационални специјалитети и традиционални македонски јадења. Од другите содржини тука е барот, како и новиот надворешен загреан базен.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува

Ноќевање со појадок, интернет конекција, паркинг, користење на спа центар, надворешен базен, велосипеди, туристичка такса

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

AKTI OURANOUPOLI Hotel **** – Ouranoupoli

DIMITRIS – Nei Pori, Pieria

Hotel ALEKSANDAR **** – Budva, Budvanska rivijera

SUNSHINE – Nei Pori, Pieria

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel