Hotel Snezhanka *** - Pamporovo

ЗИМА 2023 / 2024

Услуга

Локација

1.5 km од гондолата

Бугарија

Пампорово

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2023

Hotel Snezhanka се наоѓа во центар на ски центар Пампорово. Хотелот е постар, но позитивните детали се голем внатрешен базен и пространи заеднички простории. Од хотелските содржини во понуда се: детски клуб, игрална со пинг понг, билијар, друштвени игри, бар и ресторан, бежичен интернет, паркинг, продавници, берберница, салон за убавина, лифт, турска бања, џакузи, масажи, сауна. Домашни миленици се дозволени, на барање и со доплата. Собите и апартманите се скромно опремени со мини фрижидер, телефон и фен, кабловска ТВ.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање на база полупансион, бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, бежичен интернет, паркинг, туристичка такса

 

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

*Во цените е вклучена туристичката такса.

Слични понуди

THEO – Parga, Jonski Breg

HOTEL JENNY ***– Siviri, Kassandra

GREEK PRIDE SEAFRONT Hotel **** – Fourka, Kassandra

ALEKSANDRA – Nea Vrasna, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel