Acrotel Lily Ann Boutique Hotel *** - Akti Elias

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

на плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Acrotel Lily Ann Beach Hotel се наоѓа на убавата плажа Елиа на Ситонија. Хотел со 3*, нуди комфор, модерни содржини и квалитетен сервис. Во понуда се вкупно 35 соби, реновирани 2018, како и целиот хотел.

Бесплатен бежичен интернет, Лежалки и чадори на плажа се бесплатни за гостите на хотелот. 

Соби: фен, сеф, балкон, индивидуална клима, прибор за кафе и чај, бежичен интернет, сателитска ТВ, бањарки, папучи

*Дозволен престој за домашни миленици до 5 кг, со доплата

 

Поради честите измени на цените од страна на хотелите

Ве молиме истите да ги проверите директно во агенција на:

070 399 359

070 279 395

Работно време: пон – пет /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

 

Cancellation policy:
14-8 days before arrival 30%
7-4 days before arrival 50%
3-1 days before arrival 100%
Non-show and early departure 100%

Можеби ќе Ви се допадне

KIPOS 1 – Nei Pori, Pieria

Hotel Ozka ** – Kusadasi

ALEKA – Nea Plagia, Solunski zaliv

PANOS – Limenas, Tasos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel