Tresor Sousouras Hotel **** - Hanioti, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

НВ

Оддалеченост од плажа

80 метри

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

30% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА ДО 31.12.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ОД 30.05-22.09.2023

*ПОПУСТОТ ВАЖИ САМО ЗА ОДРЕДЕНИ ДАТУМИ НА ПРИСТИГНУВАЊЕ

30/05, 01/06, 04/06, 06/06, 09/06, 11/06, 14/06, 16/06, 19/06, 21/06, 24/06, 26/06, 29/06, 01/07, 04/07, 06/07, 09/07, 11/07, 14/07, 16/07, 19/07, 21/07, 24/07, 26/07, 29/07, 31/07, 03/08, 05/08, 08/08, 10/08, 13/08, 15/08, 18/08, 20/08, 23/08, 25/08, 28/08, 30/08, 02/09, 04/09, 07/09, 09/09, 12/09, 14/09, 17/09, 19/09

Tresor Sousouras Hotel се наоѓа во Ханиоти на само 80 м од морето, во убаво опкружување. Нуди комфорни соби, надворешен базен, добра услуга и вкусна храна. Вкупен број сместувачки единици е 32. Хотелот е реновиран 2008 год. а собите 2018 год.

Појадок и вечера се служат во главниот ресторан и dress code е задолжителен.

Собите: централна клима /јули-август/, мини фрижидер, сателитска ТВ, фен, бежичен интернет, балкон, фен, телефон

*Дозволен престој за домашни миленици до 5 кг /на баарање/

 

Поради чести менувања на цените од страна на хотелеите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

раб. време: понеделник – петок /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур = 62 денари

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

Cancellation policy
Early departure 100% of total amount
Non show 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

Барање за резервација

Можеби ќе Ви се допадне

ERODIOS – Polihrono, Kassandra

FILOXENIA EVGENIA – Vrasna Paralia, Strimonikos

SARTI BLUE 2 – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel