Porfi Beach Hotel *** + - Nikiti

ЛЕТО 2020

УСЛУГА

ВВ / НB

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Ситонија>Никити

ЦЕНИТЕ СЕ СО ВКАЛКУЛИРАН ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2019

Porfi Beach Hotel – Сместен во борова шума на само неколку метри од плажа. Составен од двокатни и трокатни згради, со разни типови на соби. Реновиран 2012 год. Вкупно 87 соби.

Содржини:

 • базен
 • детски базен
 • игралиште за деца
 • бесплатен интернет
 • паркинг
 • мини-маркет
 • сеф на рецепција /со доплата/
 • лежалки со доплата
 • бар покрај базенот
 • 2 ресторани
 • таверна
 • анимација
 • билијар со доплата

Соби:

 • балкон
 • фен
 • фрижидер
 • клима
 • сателитска ТВ
 • телефон

 

ПРЕВЗЕМИ КОМПЛЕТЕН ЦЕНОВНИК ЛЕТО 2020

 

Хотелот го задржува правото на измена на цените без претходно известување!
*Ве молиме, секогаш проверете ја цената директно во агенција

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30%. Останатиот дел се доплаќа мин. 21 ден пред поаѓање.

 

Цените се во ЕУР, плаќањето задолжително во денарска противвредност по курс 1 ЕУР = 62 МКД!

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel