Malina Village *** - Pamporovo

ЗИМА 2020 / 2021 ПАМПОРОВО

Услуга

ВВ / HВ

Локација

400 м од гондолата

Bugarija

Pamporovo

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДO 31.10.2020

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДO 15.11.2020

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И 50% УПЛАТА ДO 30.11.2020

7=6, 8=7, 9=8,… ВАЖИ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 03.01 – 21.01.2021 И ОД 08.02. – 31.03.2021

*ДОЗВОЛЕНО Е КОМБИНИРАЊЕ НА ПОПУСТИТЕ

Malina Village се наоѓа во близина на ски лифтот. Нуди 30 опремени и удобни дрвени куќички во текот на целата година. Во понуда е и ресторанот.  

 

 

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по соба на база ноќевање со појадок или полупансион, Wi-Fi, сеф на рецепција, паркинг

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Барање за резервација

Слични понуди

Hotel Koviou Holiday Village **** – Nikiti

Hotel Zlatibor *** – Čanj, Barska rivijera

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel