Malina Village *** - Pamporovo

ЗИМА 2023 / 2024

Услуга

ВВ / HВ

Локација

400 м од гондолата

Bugarija

Pamporovo

7=6 ГРАТИС НОЌЕВАЊЕ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 02.01-19.01.2024

Malina Village се наоѓа во близина на ски лифтот. Нуди 30 комплетно опремени и удобни дрвени куќички во текот на целата година. На долниот кат се дневна соба, трпезарија, кујна и купатило, а на горниот кат се две спални соби. Секоја од вилите има ТВ и бежичен интернет. Комплексот има и ресторан во засебна зграда со одлични јадења, рецепција и бесплатен паркинг за гостите.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Цената вклучува:

1 ноќевање по соба на база ноќевање со појадок или полупансион, Wi-Fi, сеф на рецепција, паркинг, туристичка такса

*За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупниот износ. Останатиот дел се доплаќа според условите за рана резервација, а најдоцна 21 ден пред поаѓање /за престој за Нова година месец дена пред поаѓање!/, кога нема попусти. Уплата се врши задолжително во денарска противвредност, по курс 1 еур = 62 ден.

Слични понуди

VALENTINA – Paralia, Pieria

BLUE SEA BASIL – Toroni, Sithonia

ANTONIOS *** – Limenaria, Tasos

AMMOLOFOS – Sarti Beach, Sitonija

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel