Possidi Holidays Hotel ***** - Possidi, Kassandra

ЛЕТО 2022

Услуга

НВ/All

Оддалеченост од плажа

На плажа

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

Хотелот е сместен на живописниот морски брег, на ивица од борова шума. Го сочинуваат централна зграда и двокатни бунгалови. Идеално е место за мирен одмор. Оддалечен е 2 км од Посиди и 7 км од Фурка. Вкупно 124 соби. Содржи: базен, фитнес центар со џакузи, сауна/, интернет, менувачница, паркинг, мини-маркет, конференциска сала, лежалки бесплано на се вклучено, пешкири со депозит, детски базен и игралиште, 2 бара, ресторан и таверна, одбојка на плажа, пинг-понг, тенис, грчко вече еднаш во 2 недели. Соби: сеф со депозит, балкон, фен, фрижидер, централна клима, мини-бар на барање, сателитска ТВ, телефон

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

Поради често менување на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

раб. време од понеделник – петок

10:00 – 18:00 

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

Cancellation policy:

14-8 days before arrival 30%

7-4 days before arrival 50%

3-1 days before arrival 80%

Non-show   100%

 

Sunbeds for the AI guest are included in the price. For HB guests, cost  7€ per set, per day.

 

курс 1 еур = 62 денари

 

*Такса за престој не е вклучена во цената и се плаќа на лице место, на рецепција. Висината зависи од категоризација на објектот.

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Lito Hotel 3* Rhodes

OLGA House & Bungalows – Toroni, Sithonia

SARTI INN 2 – Sarti, Sithonia

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel