Pavlina Beach Hotel **** - Ahaia, Peloponez

ЛЕТО 2021

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

100 метри

Грција

Пелопонез

ЦЕНИТЕ СЕ СО ПРЕСМЕТАНИ 10-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021

Хотелот е опкружен со многу зеленило. Изграден во традиционален архитектонски стил со комфорни соби, ресторан, таверна, бар покрај базенот, спортски содржини и квалитетна услуга.  Вкупно 93 соби.

Содржини:

 • ресторан
 • таверна
 • барови
 • интернет
 • базен
 • паркинг
 • продавница за сувенири и накит
 • сеф на рецепција со доплата
 • лежалки со доплата на полупансион, на се вклучено бесплатни
 • детски базен и игралиште
 • кошарка
 • одбојка
 • тенис со доплата
 • пинг понг
 • билијар со доплата
 • анимација (еднаш неделно грчко вече)

Соби:

 • балкон
 • фен (на барање)
 • фрижидер
 • клима
 • сателитска ТВ
 • телефон

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 10% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 дена пред поаѓање.

 

Такса за престој се плаќа на лице место според категоризација на објектот.

 

More than 21 days prior to arrival = no penalty
For cancellation 20-15 days prior to arrival = 50% of total stay
For cancellation 14 to 1 days prior to arrival =100% of total stay (applies to all no-show bookings)

БАРАЊЕ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Можеби ќе Ви се допадне

Golden Coast Hotel & Bungalows **** – Atika

Ruskovets Thermal Spa Hotel **** – Dobriniste

Nikas – Parga, Jonski Breg

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright 2018 Art of Travel