Panajotis House - Stavros, Strimonikos

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

500 метри

Грција

Залив Стримоникос>Ставрос

5% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 12.05.2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Куќата се наоѓа во мирниот дел на Ставрос, на околу 500 m oд плажа. Има туш и скара во двор. Студијата и апартманите се комфорни, комплетно опремени со вкус.  Сите имаат и трпезариска маса. Паркирањето е можно пред куќата, во непрометна улица.

ГАЛЕРИЈА

Напомени 

– 2 деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете од 0-3 год може да дели кревет со родителите.
– Климата е вклучена во цената, WI-FI и пешкири бесплатно.

 

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.   

 

Слични понуди

AVRA – Polihrono, Kassandra

SIMANTRO BEACH Hotel *****– Akti Sani, Kassandra

ACHILEAS – Hanioti, Kassandra

ASTERIOS – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel