Natura Club Hotel ***+ - Messinia, Peloponez

ЛЕТО 2019

Услуга

BB/HB

Оддалеченост од плажа

700 метри

Грција

Пелопонез

Мал хотел со панорамски поглед кон морето. Изграден 2011 година, воглавно од камен и дрво. Нуди удобни, пространи соби, ресторан, бар, базен и пред се квалитетна услуга. Вкупно 32 соби, сите со поглед на море.

Содржини:

 • ресторан
 • бар покрај базенот
 • мини-бус превоз до плажа и место бесплатно
 • бесплатен интернет
 • базен
 • паркинг
 • конференциска сала
 • спа центар
 • детски базен и игралиште

Соби:

 • балкон
 • фен
 • фрижидер
 • клима
 • кујна – опремена
 • сателитска ТВ
 • телефон
 • сеф – бесплатно

*Прилагоден за лица со попречена мобилност

 

ГАЛЕРИЈА

За резервација е потребна уплата од 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа 21 ден пред поаѓање.

Таксата за престој се плаќа на лице место

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Побарај понуда

Можеби ќе Ви се допадне

VINCCI DAR MIDOUN 4* – Djerba, Tunis

ТОСКАНА – 08. октомври 2023

JAZ MIRABEL Beach 5* – Sharm el Sheikh

Art of Travel

 • Лондонска 2/17А Скопје

 • +389 2 305 1905

 • +389 70 27 93 95

 • artoftravel.mk@gmail.com

 • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel