Melissa Gold Coast Hotel ** + - Psakudia, Sithonia

ЛЕТО 2024

Услуга

RR / ВВ

Оддалеченост од плажа

80 метри

Грција

Халкидики>Ситонија>Хотели

Special Offer -25% for reservations made from 16/05/2024-30/05/2024 for stays 16/05/2024-14/06/2024&08/09/2024-29/09/2024
Special Offer -15% for reservations made from 16/05/2024-30/05/2024 for stays 15/06/2024-07/09/2024

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Мал, економичен хотел во близина на песочна плажа.  Ресторанот и фасадата реновирани 2010 год. 4 петткатни згради и ресторанот во близина на базенот, петтата анекс зграда на 400 м од плажа на угорница со вкупно 63 соби. Содржини: базен со џакузи делот, детски базен, интернет, паркинг, сеф на рецепција со доплата, лежалки со доплата, бар, ресторан. Соби: балкон, фен, фрижидер, клима, сателитска ТВ, телефон

*Дозволен престој за домашни миленици до 3 кг /на барање и само во анекс зграда со доплата на лице место/

ONLINE ПРЕБАРУВАЧ

 

Повеќе информации на

070 399 359

070 279 395

Работно време: понеделник – петок /10:00 – 18:00/

СЛИКИ И УСЛОВИ

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 денa пред поаѓање.

Во цената не е вклучена таксата за престој, се плаќа во хотелот!

 

Можеби ќе Ви се допадне

AVRA – Polihrono, Kassandra

SIMANTRO Resort *****– Akti Sani, Kassandra

ACHILEAS – Hanioti, Kassandra

ASTERIOS – Hanioti, Kassandra

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright document.write(new Date().getFullYear()); Art of Travel