Flegra Palace Hotel **** - Pefkohori, Kassandra

ЛЕТО 2023

Услуга

BB / HB

Оддалеченост од плажа

150 m

Грција

Халкидики>Касандра>Хотели

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ДО 30.06.2023

*ЗА ПЛАЌАЊЕ СО КАРТИЧКА ПОПУСТОТ СЕ НАМАЛУВА ЗА 2%

Flegra Palace е оддалечен 150 m од плажата во Пефкохори. Сите соби се модерно и со вкус опремени, со балкон или тераса, во зависност од тоа на кој кат се наоѓаат. Сите се климатизирани, со сателитска ТВ, сеф, интернет и фрижидер. Хотелот поседува сопствена плажа каде што се лежалките и чадорите бесплатни за гостите со нарачување на пијалок од барот. Хотелот поседува и надворешен базен, детски базен, игралиште, паркинг, ресторан, два бара, градина, интернет, изнајмување на велосипеди, одбојка на плажа.

ПОРАДИ ЧЕСТИТЕ МЕНУВАЊА НА ЦЕНИТЕ ОД СТРАНА НА ХОТЕЛИТЕ

ВЕ МОЛИМЕ ЗА ИСТИТЕ ДА СЕ ИНФОРМИРАТЕ НА

070 399 359

070 279 395

artoftravel.mk@gmail.com

ГАЛЕРИЈА / ИНФО

 курс 1 еур=62 ден

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

 

Full prepayment is required 30 days before arrival.

Можеби ќе Ви се допадне

GOLD STERN Hotel *** – Paralia Katerini, Pieria

SAKIS – Nea Flogita, Solunska regija

AVRA – Polihrono, Kassandra

HOTEL MUSHO **** – Sarimsakli

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel