Eretria Hotel & Spa **** - Eretria, Evia

ЛЕТО 2023

Услуга

All inclusive

Оддалеченост од плажа

150 метри

Грција

Острови>Евиа>Еретриа

For all bookings made from 21/08/2023 until 02/10/2023 20% Discount | for STAYS from 25/08/2023 – 08/10/2023

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

Eretria Hotel & Spa Resort е комплетно реновиран. Комплексот е бунгаловски тип и медитерански стил, а вкупно се во понуда 205 сместувачки единици. Опкружен со зеленило, со голем базен, одлична храна, дизајниран да пружи комфор, одличен е избор за одмор. Од хотелските содржини издвојуваме: спа центар со внатрешен базен /со доплата/, игралиште, ресторан, надворешни базени со морска и слатка вода, спортски терени, водени спортови, анимација. 

Поради чести измени на цените од страна на хотелите,

Ве молиме за истите да се информирате директно во агенција!

070 399 359

070 279 395

Работно време: понеделник-петок /10:00-18:00/

ГАЛЕРИЈА

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 21 ден пред поаѓање.

Такса за престој се плаќа на лице место, при влез во хотелот, според категоризација на објектот.

. Cancellation policy:
01.04-30.06/01.09-31.10
5-1 days prior to arrival, 50% fees

01.07-31.08
8-4 days prior to arrival, 50% fees
3-1 days prior to arrival, 100% fees

Νοn-Show or early departure for all periods, 100%

Можеби ќе Ви се допадне

Aparthotel LUCKY ***** – Bansko

BITEZ GARDEN LIFE Hotel **** – Bodrum

Hotel FESTA CHAMKORIA **** – Borovets

PANAJOTIS – Stavros, Strimonikos

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel