Dafos Lux House - Platamona, Pieria

ЛЕТО 2023

Превоз

Сопствен

Оддалеченост од плажа

900 метри

Грција

Олимпска регија>Платамона

20% ПОПУСТ ЗА СМЕНАТА ОД 19.08-29.08.2023 – 1/4 APP / 1/4+1 APP

15% ПОПУСТ ЗА СИТЕ ОСТАНАТИ СМЕНИ

*За плаќање со картичка попустот се намалува за 2%

DAFOS LUX се наоѓа на влезот во Платамон од авто-пат, недалеку од кружниот тек, на околу 900 m од плажата и центарот. Потполно нова, модерна, луксузна куќа, изградена 2022 година. Сместена во мирниот дел на Платамон, опремена со квалитетен намештај, убедени сме дека ќе се чувствувате како дома. Уреден двор, со наткриен паркинг за секое возило, посебен дел од дворот е летниковец со скара и гарнитура за седење, кој е на располаганје на гостите во текот на целиот ден. Поради своите содржини идеална е како за семејства така и за поголеми друштва. Куќата е покриена со интернет, за чија брзина не можеме да гарантираме. Користењето на клима уредот е со доплата. Во понуда се двокреветни студија со брачен кревет и фотеља на расклопување, како и 1/4 апартмани со со брачен кревет во спална соба, и софа на расклопување во дневна, како и фотеља на расклопување.

СЛИКИ И УСЛОВИ

Плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

ЗА ВАЛИДНА РЕЗЕРВАЦИЈА БЕЗ ПОПУСТ Е ПОТРЕБНА УПЛАТА ОД МИН. 40% ОД ВКУПНАТА СУМА, ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС 1 ЕУР=62 ДЕН. ОСТАНАТИОТ ДЕЛ СЕ ДОПЛАЌА НАЈДОЦНА МЕСЕЦ ДЕНА ПРЕД ПОАЃАЊЕ.

Можеби ќе Ви се допадне

Hotel RILA **** – Borovets

XARA – Sivota, Jonski Breg

POSEIDON – Sivota, Jonski Breg

CLUB HOTEL LOUTRAKI ***** – Loutraki, Corinthia, Peloponnese

Art of Travel

  • Лондонска 2/17А Скопје

  • +389 2 305 1905

  • +389 70 27 93 95

  • artoftravel.mk@gmail.com

  • info@artoftravel.mk

ГАЛЕРИЈА

КОНТАКТ

Страницата на Art of Travel е од информативен карактер! Се трудиме редовно да ја ажурираме, но постои можност за поинакви информации од моментално објавените. Ве молиме сите цени и описи на објекти да ги проверите директно во агенцијата телефонски, на mail или лично. Ви благодариме на разбирањето.© Copyright Art of Travel